Izvēlne Aizvērt

Par uzņēmumu

SIA Hydrokapillar Tech

SIA Hydrokapillar Tech piedāvā pilnu īpaši energoefektīvas un inovatīvas ūdens kapilāru plašu apkures un dzesēšanas sistēmas ieviešanas ciklu - no sistēmas projektēšanas līdz tās ieviešanai un servisam, kā arī ar kapilāru sistēmu optimāli efektīvu enerģijas avotu (siltumsūkņi, gāzes kondensācijas katli utt.) piegādi un uzstādīšanu, lai nodrošinātu stabilu, ekonomisku un klimatneitrālu apkuri un dzesēšanu Jūsu telpās.

Videi draudzīgs, unikāls risinājums, kas maksimāli samazinās Jūsu apkures rēķinus  un nodrošinās lielisku komfortu kā ziemā, tā arī vasarā!

Mūsu vīzija – Latvija 2030. gadā – viena no ES vadošajām valstīm klimatneitrālu siltum- un aukstumapgādes risinājumu ieviešanā.

Mūsu uzņēmuma vīzija ir būt par stabilu sadarbības parteri publiskā un privātā  sektora klientiem zema enerģijas patēriņa apkures un dzesēšanas risinājumu ieviešanā, izmantojot ūdens kapilāru plašu tehnoloģiju, un veidojot sinerģiju ar nozares uzņēmumiem.

Mūsu misija – sniegt kvalitatīvus un uzticamus risinājumus apkures un dzesēšanas jomā, kā arī gandrīz nulles enerģijas patēriņa risinājumu izstrāde un ieviešana.

Jaunu produktu izstrāde un pielietošana praksē, izmantojot ūdens kapilāru plašu tehnoloģijas priekšrocības.

Oficiālais ARISTON siltumsūkņu izplatītājs Latvijā!

hydrokapillare_logo_1920
IMG_1188-555-web

Mūsu sadarbības partneri:

Asset 3Maty-kapilarne
Airobot_logo_positiiv_RGB_v2ike-01
GeoClimaDesign
Akvilon
Technoklimatas
ariston-logo