Izvēlne Aizvērt

HYDROSOLAR PV paneļa prototipa izstrāde ar LIAA TBC programmas PROTOTECH un Norway grants atbalstu

Šobrīd uzņēmums SIA Hydrokapillar Tech kopā ar Rīgas Tehnisko Universitāti un ar LIAA Tehnoloģiju biznesa centra (TBC) programmas PROTOTECH un Norway grants atbalstu strādā pie HYDROSOLAR PV paneļa prototipa izstrādes, kas palielinātu solāro paneļu saražoto elektrības jaudu, palēninātu solāro paneļu degredāciju, kā arī nodrošinātu zemākas izmaksas par ūdens sildīšanu ziemas periodā un bezmaksas ūdens sildīšanu vasaras periodā.

Solāro paneļu augstā temperatūra saules ietekmē samazina potenciālo saražoto jaudu, pazeminot to efektivitāti. HYDROSOLAR PV paneļa prototipa izstrādes mērķis ir radīt PV paneļa prototipu ar kapilāro siltummaiņu dzesēšanu, lai palielinātu elektroenerģijas ražošanu un iegūto siltumu no PV paneļiem izmantotu siltā ūdens sagatavošanai, apkures sistēmai un, izmantojot akumulācijas tvertni, siltumsūkņa darbības atbalstam.

HYDROSOLAR PV paneļi būtu piemēroti izmantošanai gan mājsaimniecībām, gan uzņēmumiem, kuriem ir ierobežota platība PV paneļu uzstādīšanai un ir svarīgi saražot pēc iespējas vairāk elektrības, kā arī izmantot no paneļiem iegūto siltumenerģiju.


 “Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!”

#VIEDIE_MATERIĀLI #VIEDĀ_ENERĢĒTIKA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *